SoundJobs.net
Audio Preservation Services

 

חשבת פעם ? - אדם יכול לחיות את כל החיים שלו בטעות, ומבלי לדעת על זה בכלל.
בלוג מאמרים על החיים ומשמעותם. 
להחכים, להרויח המון, והכל בחינם.

 

ברוכים הבאים.  SoundJobs הינה מעבדת סאונד מאובזרת, המציעה שירותי עריכת הקלטות ודיגיטליזציה של מדיות מסוגים שונים.

לרגל השקת השירותים ועד להודעה חדשה, כלל השירותים ניתנים בחינם (בהתאם ללוח הזמנים ולשיקולים מקצועיים).

לפניכם סקירה קצרה של השירותים המוצעים, בה תוכלו להבין מה כלול במסגרת כל אחד מהם, ואת מי הוא עשוי לשמש.

 

 

עריכת הקלטות

שיפור שמע ההקלטה על ידי הסרת רעשים מתקדמת, והבאתה למצב האיכותי ביותר האפשרי.  השירות כולל הסרה והפחתה של רעשים כגון מזגן, הפרעות חשמליות, רוח, רעשי רקע כגון מכוניות, צלצולי טלפון, נקישות, קולות אנושיים ועוד.

הדבר ידוע שרוב ככל ההקלטות הפרטיות (הרצאות, שיחות, פגישות, מזכרות משפחתיות, הקלטות מוזיקאליות וכיו"ב) נעשות באמצעות מכשירי הקלטה שונים, שהמשותף לכולם הוא שהתוצאה כוללת כמעט תמיד רעשים לא רצויים.  בפעמים רבות, רעשים אלו אכן מקשים על ההאזנה להקלטה, מה שמצריך התערבות רטרואקטיבית של גורם מקצועי שישפר את איכות השמע של ההקלטה בכדי שתוכל לשמש למטרה שלשמה נוצרה.

במידה וההקלטה המדוברת נמצאת על גבי קלטת (אודיו) מסוג כלשהו, נוכל להמיר עבורכם אותה לפורמט דיגיטאלי ולהמשיך את העבודה משם.  ראו להלן עוד על שירות זה.

תהליך מתן השירות מתחיל משליחת ההקלטה אלינו (אונלין או בדואר, אם יש בכך צורך), קבלת הצעת מחיר בהתאם להתרשמותנו מההקלטה ולכל הנדרש לעריכתה, אישור הלקוח ותשלום מראש, תחילת העבודה עצמה, ולבסוף - קבלת קישור להורדת התוצר המוגמר.

למה אצלנו ?
פשוט, כי כשמדובר בתחום בו אין תהליך עבודה קבוע, הניסיון הוא שעושה את ההבדל.  העבודה אצלנו מתבצעת ע"י מנהל המעבדה, אשר עסק במשך יותר מ- 15 שנה בעריכת הקלטות שטח - אפילו כאלה שהופקו בתת-תנאים של ממש, ובעלות איכות ירודה ביותר.

 

 

המרת מדיה

צריכים להאזין לחומר, אך הוא מאוחסן בקלטות שאין לכם אפשרות לנגן ?  רוצים לגבות ולהנגיש מידע יקר, המאוחסן בקלטות מיושנות ?

בשורות טובות:  יש לנו את הכלים המקצועיים ביותר על מנת לספק את מבוקשכם, וליצור עבורכם העתקים דיגיטאליים איכותיים שיבטיחו שימור מוחלט של המידע היקר שלכם.

SoundJobs מציעה שירות המרה לכל סוגי מדיות האודיו השכיחות, וביניהן קסטה רגילה (Compact Cassette), קסטת מיקרו (Micro Cassette), וכן מדיות MiniDisc וְ- DAT.

שמירת מידע על גבי מדיה מיושנת הינה בעיתית משתי סיבות:  האחת - כמעט רוב סוגי המדיות אינן מבטיחות את שמירת הנתונים לאורך זמן, היות והן מושפעות מחום, אפקטים מגנטיים, והתישנות החומר.  הסיבה השניה - הציוד הדרוש לניגון קלטות מיושנות קשה מאוד להשגה כיום, ועם הזמן רק הולך ודועך אף משוק היד שניה.  יתרה מזאת, איכות התפקוד של ציוד כזה פוחתת עם הזמן, והוא מצריך תחזוקה יסודית על מנת שיוכל לנגן ולשדר כראוי את החומר שבקלטת.

למה אצלנו ?
ובכן באופן כללי, תהליך המרת קלטות מתחלק לשני שלבים:  ניגון הקלטת על גבי מכשיר מתאים, והקלטה של האות במכשיר אחר, תוך חיבור נכון ביניהם.  תהליך ההמרה ב- SoundJobs מתבצע תוך שימוש במכשור מהרמה הגבוהה ביותר, שמסוגל להפיק את המירב מהקלטת שלכם.  בנוסף, אנו משתמשים בטכנולוגיה וממשק חיבור מהרמה הגבוהה ביותר - ללא פשרות, המספקים איכות המרה אופטימלית.

 

 
צרו קשר היום לקבלת עבודה איכותית ומהירה, ובמחיר ללא תחרות.

office.soundjobs@gmail.com

 

 

 

Conversion & Monitoring Equipment   |   תנאי השימוש

 

Knowledge Base - related articles:
Amateur Field Recordings   |   Equipment Maintenance

 

Copyright © SoundJobs 2021.  All rights reserved.